top of page

Başlangıç: Femlak Car Rental Dalyan Türkiye--Çamur Banyosu (1.48 km)

 

HazırlayanTurgay Uceren 

 

Kısa açıklamaBu, Dalyan Türkiye'de 1.46 km uzunluğunda bir scooter güzergâhı (Dalyan--Çamur Banyosu) 'dır. Güzergâh 10,59 m toplam tırmanış ve 17.85 m maksimum yüksekliğe sahiptir.

 

 

Scooter rotasında oteller: Dalyan Palmyra Otel  - Dalyan BC SPA Otel  - Dalyan Calypso Plus Otel  - Dalyan Yunus Keysan Otel  - Dalyan Riverside Otel  - Dalyan Sirius Otel  - Dalyan Paradise Otel  

Scooter rotasında restoranlar: Dalyan China Town Restoran - Dalyan Pasha's Restoran - Dalyan Chef Steak House Restoran- Dalyan Bursa Döner Restoran - Dalyan Melody Restoran - Dalyan Okyanus Restoran - Dalyan Sevgi Gözleme - Dalyan Holiday Paradise Restoran 


Scooter rotasında mola yerleri: Sevgi yolu üzerinde birçok bank.

Scooter rotasında görülmeye değer yerler: Kaplumbağa Heykeli - Dalyan CamiiDalyan Çamur Banyosu

yunus keysan otel dalyan,dalyan scooter hire,dalyan scooter rental,scooter huren dalyan,dalyan scooter
yunus keysan otel dalyan,dalyan scooter hire,dalyan scooter rental,scooter huren dalyan,dalyan scooter

Yunus Keysan Otel Dalyan 

 

Yunus Keysan Otel Dalyan 

 

Özel bir iskelenin olduğu Dalyan Nehri kıyısında yer alan aile işletmesi Keysan Yunus Hotel'de açık yüzme havuzu ve yemyeşil bir bahçeyle çevrili bir veranda bulunmaktadır. Tesis genelinde Wi-Fi erişimi ücretsizdir.

 

Hotel Keysan Yunus'un at nalı şeklinde dizilmiş olan klimalı odalarının her birinde nehir, havuz veya dağ manzaralı bir balkon vardır.

Günlük kahvaltı açık büfe olarak servis edilmektedir. Nehir kenarındaki alakart restoran Türk mutfağından ev yemekleriyle hizmet vermektedir. Akşam yemeğinde soğuk başlangıçlar olarak Türk mezeleri eşliğinde ızgara yemekler sunulmaktadır.

 

Konuklar bahçedeki hamaklarda dinlenebilir veya bardan aldıkları içkileri yudumlarken havuz etrafında güneşlenebilir. Tur masası çeşitli tekne ve balıkçılık gezileri düzenlemektedir.

 

Kaunos antik kenti 4 km ve ünlü İztuzu Plajı 13,4 km uzaklıktadır. Dalaman Havalimanı'na ek ücret karşılığında servis sağlanmaktadır.

bottom of page