top of page

Başlangıç noktası: Femlak Car Rental Dalyan Türkiye--Gölbaşı Restoran (3.84 km)

 

Hazırlayan: Turgay Uceren 

 

Kısa açıklama: Bu, Dalyan Türkiye'de 3.84 km uzunluğunda bir scooter güzergâhı (Dalyan--Gölbaşı Restoran) 'dır. Güzergâh 13.64 m toplam tırmanış ve 18.31 m maksimum yüksekliğe sahiptir.

 

 

Scooter rotasında oteller: Pearl Apart DalyanGrande Prestige Apart DalyanAcar Park Otel DalyanBinlik Otel DalyanBauhouse Hostel Dalyan

Scooter rotasında restoranlar:  Bengisu Treehouse Restoran Dalyan - Dalyan Waterful Restoran & Bar - Begonville House Restoran Dalyan - Nar Danesi Restoran & Cafe Dalyan - Gölbaşı Restoran Dalyan


Scooter rotasında mola yerleri:

Scooter rotasında görülmeye değer yerler: Kaplumbağa Heykeli Dalyan Türkiye 

dalyan bauhouse hostel,dalyan scooter hire,dalyan scooter rental,scooter huren dalyan,dalyan scooter
dalyan bauhouse hostel,dalyan scooter hire,dalyan scooter rental,scooter huren dalyan,dalyan scooter

Dalyan Bauhouse Hostel

 

Dalyan Bauhouse Hostel

 

Bahaus Resort, Dalyan beldesinde sakin ve huzurlu bir yerdedir. Yüksek dağların arasında bulunan tesis, meyve ağaçlarının yer aldığı kendisine ait büyük ve yemyeşil bir bahçeyle çevrilidir. Otel, açık bir yüzme havuzu ve fitness merkezine ev sahipliği yapmaktadır.

 

Bahaus'un otantik odaları klima, LCD TV ve ücretsiz Wi-Fi gibi modern olanaklarla donatılmıştır. Odaların her biri bahçe manzaralıdır.

 

Tesis konuklarına kendi bahçesinde ve civardaki çiftliklerde üretilen organik ürünlerle hazırlanmış öğle ve akşam yemekleri ile kahvaltı sunmaktadır. Konuklar taptaze meyvelerin, otların ve her çeşit sebzenin tadını çıkarabilir.

 

Konuklar ev yapımı reçel, taze yumurta, peynir ve farklı yiyeceklerden oluşan zengin bir kahvaltıyla güne harika bir başlangıç yapabilir. Akşam yemeğinde tesisin spesiyalitesi olan testi kebabının tadını çıkarabilirsiniz. Barda alkollü ve alkolsüz içecek çeşitleri sunulmaktadır.

 

İztuzu Plajı'na 4 km uzaklıkta bulunan tesis, Dalaman Havaalanı'na 30 km mesafededir.


 

bottom of page