top of page

Başlangıç noktası: Femlak Car Rental Dalyan Türkiye--Gölbaşı Restoran (3.84 km)

 

Hazırlayan: Turgay Uceren 

 

Kısa açıklama: Bu, Dalyan Türkiye'de 3.84 km uzunluğunda bir scooter güzergâhı (Dalyan--Gölbaşı Restoran) 'dır. Güzergâh 13.64 m toplam tırmanış ve 18.31 m maksimum yüksekliğe sahiptir.

 

 

Scooter rotasında oteller: Pearl Apart DalyanGrande Prestige Apart DalyanAcar Park Otel DalyanBinlik Otel DalyanBauhouse Hostel Dalyan

Scooter rotasında restoranlar:  Bengisu Treehouse Restoran Dalyan - Dalyan Waterful Restoran & Bar - Begonville House Restoran Dalyan - Nar Danesi Restoran & Cafe Dalyan - Gölbaşı Restoran Dalyan


Scooter rotasında mola yerleri:

Scooter rotasında görülmeye değer yerler: Kaplumbağa Heykeli Dalyan Türkiye 

dalyan grand prestige apart,dalyan scooter hire,dalyan scooter rental,scooter huren dalyan,dalyan scooter
dalyan grand prestige apart,dalyan scooter hire,dalyan scooter rental,scooter huren dalyan,dalyan scooter

Grand Prestige Apart Dalyan

 

Grand Prestige Apart Dalyan

 

Dalyanlı Ataol Ailesi'nin sahibi olduğu ve aynı ailenin fertleri tarafından yönetilen ekonomik ve sevimli bir tatil yuvası Dalyan Grand Prestige Apart Otel.

 

Ailenin babası Cengiz, geçmişte Dalyan'ın tanınmış terzisiydi. Hazır giyimin terziliği bitirmesi, Dalyan'da turizmin gelişmesi üzerine pek çok aile gibi onlar da turizme yöneldi. Dalyan merkezindeki evlerinin yerine bu sevimli apart oteli yaptırdılar. Otel terzi Cengiz, eşi Müberra, oğlu Özgür ve gelini Semra tarafından yönetiliyor.

 

Her zaman temiz olan otelde, toplam 13 apart daire ve 1 otel odası bulunuyor. Birer yatak odası, oturma odası, mutfak, balkon ve duş-tuvaletin yer aldığı apart dairelerde bir ailenin ihtiyacını karşılayacak mutfak eşyaları da bulunuyor. İsteyenler, yemeklerini bu mutfaklarda hazırlayabiliyorlar. Klima kullanımı ise isteğe bağlı.

 

Otelin ön tarafından Dalyan’ın ünlü kaya mezarlarını görülebiliyor. Sessizlikten hoşlananlar ise arka odaları tercih ediyorlar. Otelin yüzme havuzu da her zaman temiz.

 

2 dakika yürüyerek her türlü alışveriş merkezine, dolmuş durağına ve rıhtıma ulaşılabiliyor.


 

bottom of page