top of page

Başlangıç noktası: Femlak Car Rental Dalyan Türkiye-- EskiKöy Köyü (4.66 km)

 

Hazırlayan: Turgay Uceren 

 

Kısa açıklama: Bu, Dalyan Türkiye'de 4.66 km uzunluğunda bir Scooter güzergâhı (Dalyan-- EskiKöy Köyü) 'dır. Güzergâh 8 m toplam tırmanış ve 11 m maksimum yüksekliğe sahiptir.

 

 

Scooter rotasında oteller: Montana Boutique Otel Dalyan - Konak Su Otel Dalyan - Tufan Apart Dalyan - Gürkan Apart Dalyan - Miço Otel Dalyan -

Scooter rotasında restoranlar:  Uc Kardesler Pamukkale Pide & Pizza Restoran, Cömert Lokantasi Dalyan


Scooter rotasında mola yerleri:

Scooter rotasında görülmeye değer yerler: Kaplumbağa Heykeli Dalyan Türkiye - Dalyan Camii - Eskiköy Köyü -

dalyan konak su otel,dalyan scooter hire,dalyan scooter rental,scooter huren dalyan,dalyan
dalyan konak su otel,dalyan scooter hire,dalyan scooter rental,scooter huren dalyan,dalyan

Dalyan Konak Su Otel

 

Dalyan Konak Su Otel

 

Dalyan'ın merkezinde yer alan Konak Su, temiz ve konforlu konaklama birimleri, güzel havuz alanı ve hidromasajlı küvetiyle hizmetinizdedir. Kahvaltı ve kablosuz internet erişimi ücretsizdir.

 

Konak Su Otel'deki klimalı ve balkonlu odaların tümü, geleneksel Osmanlı tarzında inşa edilmiştir. Güzel terasın yanındaki açık yüzme havuzunda dinlenebilir ve güneşlenebilirsiniz. Çocuklar kendi havuzlarında eğlenirken siz de spa küvetinde vakit geçirebilirsiniz.

 

Acıktığınızda açık terasta akşam yemeği yiyebilir, organik ürünlerle hazırlanmış geleneksel Türk yemeklerinin tadına bakabilirsiniz. Akşamları, otelin barında bir kokteyl eşliğinde dinlenebilirsiniz.

 

Konak Su'nun merkezi konumu sayesinde, Dalyan'ın dışında, el yapımı yerli dokumaları satın alabileceğiniz pazar ve dükkanlara kolayca ulaşabilirsiniz.


 

bottom of page