top of page

Başlangıç noktası: Femlak Car Rental Dalyan Türkiye-- EskiKöy Köyü (4.66 km)

 

Hazırlayan: Turgay Uceren 

 

Kısa açıklama: Bu, Dalyan Türkiye'de 4.66 km uzunluğunda bir Scooter güzergâhı (Dalyan-- EskiKöy Köyü) 'dır. Güzergâh 8 m toplam tırmanış ve 11 m maksimum yüksekliğe sahiptir.

 

 

Scooter rotasında oteller: Montana Boutique Otel Dalyan - Konak Su Otel Dalyan - Tufan Apart Dalyan - Gürkan Apart Dalyan - Miço Otel Dalyan -

Scooter rotasında restoranlar:  Uc Kardesler Pamukkale Pide & Pizza Restoran, Cömert Lokantasi Dalyan


Scooter rotasında mola yerleri:

Scooter rotasında görülmeye değer yerler: Kaplumbağa Heykeli Dalyan Türkiye - Dalyan Camii - Eskiköy Köyü -

dalyan tufan apart,dalyan scooter hire,dalyan scooter rental,scooter huren dalyan,dalyan scooter kiralama
dalyan tufan apart,dalyan scooter hire,dalyan scooter rental,scooter huren dalyan,dalyan scooter kiralama

Dalyan Tufan Apart

 

Dalyan Tufan Apart

 

Dalyan'da bulunan Tufan Apartments, şehir merkezine sadece 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Tesiste klima, ücretsiz Wi-Fi erişimi ve özel mutfak içeren geniş dairelerin yanı sıra yeşil bir bahçeyle çevrelenen bir yüzme havuzu da bulunmaktadır.

 

Tufan'ın açık renklerle dekore edilmiş daireleri sade tarzda döşenmiştir. Tüm dairelerde balkon ve ayrı bir oturma odası vardır.

Restoran bölgesel yemeklerle hizmet vermektedir. Yemeklerinizin tadını yüzme havuzunun yanındaki bahçede de çıkarabilirsiniz.

 

Havuz barda gün boyunca atıştırmalıklar ve dinlendirici içecekler servis edilir. Ayrıca her hafta mangal partisi de düzenlenmektedir.

 

Caretta carettas kaplumbağalarının çiftleşme alanı olan güzel İztuzu Plajı, Tufan Apartments'e arabayla sadece 10 dakikalık mesafede yer alır.

 

Dalaman Havaalanı ise 25 km uzaklıktadır.


 

bottom of page