top of page

Başlangıç: Femlak Car Rental Dalyan Turkey--Kaunos Antik Kenti (2.42 km)

 

Hazırlayan: Turgay Uceren 

 

Kısa açıklama: Bu, Dalyan Türkiye'de 2.42 km uzunluğunda bir scooter güzergâhı (Dalyan--Kaunos Antik Kenti) 'dır. Güzergâh 48 m toplam tırmanış ve 53 m maksimum yüksekliğe sahiptir.

 

 

Scooter rotasında oteller: Dalyan Taşdan Backpacker Hostel - Dalyan Tezcan Otel - Dalyan Dönmez Otel - Dalyan Caria Premium Otel - Dalyan Sahil Cinar Pansiyon

Scooter rotasında restoranlar: Dalyan Kebapcim Restoran - Dalyan Caretta Pizza Restoran-  Dalyan Ali's RestoranDalyan Kösem Restoran - Dalyan Kordon RestoranDalyan Yener's Place RestoranDalyan Medusa RestoranDalyan Begonville Restoran - Dalyan Gecit RestoranDalyan Multi Culti RestoranDalyan Temsi Restoran - Dalyan Cardak Tunay RestoranDalyan Sini Restoran - Dalyan Saki Restoran - Dalyan Other Side Restoran


Scooter rotasında mola yerleri: Birçok cafe ve restoran

Scooter rotasında görülmeye değer yerler: Kaplumbağa Heykeli Dalyan Türkiye - Dalyan Camii - Dalyan Kaya MezarlarıKaunos Antik Kenti

caria premium otel dalyan,dalyan scooter hire,dalyan scooter rental,scooter huren dalyan,dalyan scooter
caria premium otel dalyan,dalyan scooter hire,dalyan scooter rental,scooter huren dalyan,dalyan scooter

Caria Premium Otel Dalyan

 

Caria Premium Otel Dalyan
 

Huzurlu bir bölgede bulunan Caria Premium Hotel, antik kral mezarlarının manzarasını sunmakta olup Dalyan Nehri'ne sadece 50 metre mesafededir. Otel, nehir manzarasına sahip klimalı odalar, açık havuz ve teras ile hizmet vermektedir.

 

Caria'nın ses yalıtımlı aydınlık odaları uydu TV ve ücretsiz Wi-Fi ile donatılmıştır. Odalarda ayrıca minibar, oturma alanı ve balkon da mevcuttur. Odalardan bazıları Kral Mezarları'na bakmaktadır.

 

Restoranın terasında yöresel yemeklerin tadını çıkarabilirsiniz. Dilerseniz dağların manzarasını seyrederken bir içkiyle yorgunluk atabilirsiniz.

 

Nesli tükenmekte olan caretta caretta kaplumbağalarının yumurtlama alanı olmasıyla ünlü, muhteşem güzellikteki İztuzu Plajı arabayla sadece 10 dakikalık mesafededir. Caria Premium ayrıca ana cadde üzerindeki pek çok market ve restorana da yakın bir noktadadır. Dalaman Havalimanı 26 km uzaklıktadır.

bottom of page