top of page

Başlangıç: Femlak Car Rental Dalyan Turkey--Kaunos Antik Kenti (2.42 km)

 

Hazırlayan: Turgay Uceren 

 

Kısa açıklama: Bu, Dalyan Türkiye'de 2.42 km uzunluğunda bir scooter güzergâhı (Dalyan--Kaunos Antik Kenti) 'dır. Güzergâh 48 m toplam tırmanış ve 53 m maksimum yüksekliğe sahiptir.

 

 

Scooter rotasında oteller: Dalyan Taşdan Backpacker Hostel - Dalyan Tezcan Otel - Dalyan Dönmez Otel - Dalyan Caria Premium Otel - Dalyan Sahil Cinar Pansiyon

Scooter rotasında restoranlar: Dalyan Kebapcim Restoran - Dalyan Caretta Pizza Restoran-  Dalyan Ali's RestoranDalyan Kösem Restoran - Dalyan Kordon RestoranDalyan Yener's Place RestoranDalyan Medusa RestoranDalyan Begonville Restoran - Dalyan Gecit RestoranDalyan Multi Culti RestoranDalyan Temsi Restoran - Dalyan Cardak Tunay RestoranDalyan Sini Restoran - Dalyan Saki Restoran - Dalyan Other Side Restoran


Scooter rotasında mola yerleri: Birçok cafe ve restoran

Scooter rotasında görülmeye değer yerler: Kaplumbağa Heykeli Dalyan Türkiye - Dalyan Camii - Dalyan Kaya MezarlarıKaunos Antik Kenti

çınar sahil pansiyon dalyan,dalyan scooter hire,dalyan scooter rental,scooter huren dalyan,dalyan
çınar sahil pansiyon dalyan,dalyan scooter hire,dalyan scooter rental,scooter huren dalyan,dalyan

Çınar Sahil Pansiyon Dalyan

 

Çınar Sahil Pansiyon Dalyan

 

Ağaçlarla dolu yeşil bir bahçe ile çevrili olan Çınar Sahil Pansiyon, Dalyan Nehri'nin yanında yer almaktadır. Pansiyon, ücretsiz Wi-Fi içeren klimalı odaların yanı sıra bir teras ve bahçesinde rahat oturma alanları içermektedir.

 

Tüm odalarda özel bir balkon vardır ve balkonlardan bazıları bahçe ile nehir manzarası sunmaktadır. Tüm banyolarda tuvalet ve duş mevcuttur.

 

Kahvaltı, pansiyonun bahçesinde servis edilmektedir. Konuklar, bir fincan Türk çayının ya da ıspanak ve Yunan peyniri (feta) ile hazırlanan gözlemelerin tadını çıkarabilirler.

 

Pansiyon, antik Kaunos Kral Mezarları ve nehrin karşısındaki tepelerde bulunan kaya oluşumlarından manzaralar sunmaktadır. Dalaman Havalimanı 35 km uzaklıktadır.

bottom of page