top of page

Başlangıç: Femlak Car Rental Dalyan Turkey--Kaunos Antik Kenti (2.42 km)

 

Hazırlayan: Turgay Uceren 

 

Kısa açıklama: Bu, Dalyan Türkiye'de 2.42 km uzunluğunda bir scooter güzergâhı (Dalyan--Kaunos Antik Kenti) 'dır. Güzergâh 48 m toplam tırmanış ve 53 m maksimum yüksekliğe sahiptir.

 

 

Scooter rotasında oteller: Dalyan Taşdan Backpacker Hostel - Dalyan Tezcan Otel - Dalyan Dönmez Otel - Dalyan Caria Premium Otel - Dalyan Sahil Cinar Pansiyon

Scooter rotasında restoranlar: Dalyan Kebapcim Restoran - Dalyan Caretta Pizza Restoran-  Dalyan Ali's RestoranDalyan Kösem Restoran - Dalyan Kordon RestoranDalyan Yener's Place RestoranDalyan Medusa RestoranDalyan Begonville Restoran - Dalyan Gecit RestoranDalyan Multi Culti RestoranDalyan Temsi Restoran - Dalyan Cardak Tunay RestoranDalyan Sini Restoran - Dalyan Saki Restoran - Dalyan Other Side Restoran


Scooter rotasında mola yerleri: Birçok cafe ve restoran

Scooter rotasında görülmeye değer yerler: Kaplumbağa Heykeli Dalyan Türkiye - Dalyan Camii - Dalyan Kaya MezarlarıKaunos Antik Kenti

tezcan otel dalyan,dalyan scooter hire,dalyan scooter rental,scooter huren dalyan,dalyan scooter kiralama
tezcan otel dalyan,dalyan scooter hire,dalyan scooter rental,scooter huren dalyan,dalyan scooter kiralama

Tezcan Otel Dalyan 

 

Tezcan Otel Dalyan
 

Bu otel, Dalyan Nehri ve kaya mezarlarının panoramik manzarasını sunmaktadır. Ücretsiz Wi-Fi erişimli odalarla hizmet veren otelin restoranında yerel lezzetler servis edilmektedir. Otelde ayrıca sezonluk açık yüzme havuzu mevcuttur.

 

Dalyan Tezcan'ın tüm odaları klimalı olup minibar ve TV ile donatılmıştır. Bazı odaların özel balkon erişimi vardır ve bazıları panoramik nehir manzaralıdır.

 

Dalyan Tezcan Hotel'in havuz barında çay ve diğer sıcak içeceklerin tadını çıkarabilirsiniz. Burada soğuk ve alkollü içecekler de sunulmaktadır.

 

Likya Mezarları, Hotel Dalyan Tezcan'a arabayla yakın mesafededir. Arabayla 20 dakika uzaklıktaki İztuzu Plajı, güneşlenmek ve yüzmek için idealdir.

bottom of page