top of page

Başlangıç: Femlak Car Rental Dalyan Turkey--Kaunos Antik Kenti (2.42 km)

 

Hazırlayan: Turgay Uceren 

 

Kısa açıklama: Bu, Dalyan Türkiye'de 2.42 km uzunluğunda bir scooter güzergâhı (Dalyan--Kaunos Antik Kenti) 'dır. Güzergâh 48 m toplam tırmanış ve 53 m maksimum yüksekliğe sahiptir.

 

 

Scooter rotasında oteller: Dalyan Taşdan Backpacker Hostel - Dalyan Tezcan Otel - Dalyan Dönmez Otel - Dalyan Caria Premium Otel - Dalyan Sahil Cinar Pansiyon

Scooter rotasında restoranlar: Dalyan Kebapcim Restoran - Dalyan Caretta Pizza Restoran-  Dalyan Ali's RestoranDalyan Kösem Restoran - Dalyan Kordon RestoranDalyan Yener's Place RestoranDalyan Medusa RestoranDalyan Begonville Restoran - Dalyan Gecit RestoranDalyan Multi Culti RestoranDalyan Temsi Restoran - Dalyan Cardak Tunay RestoranDalyan Sini Restoran - Dalyan Saki Restoran - Dalyan Other Side Restoran


Scooter rotasında mola yerleri: Birçok cafe ve restoran

Scooter rotasında görülmeye değer yerler: Kaplumbağa Heykeli Dalyan Türkiye - Dalyan Camii - Dalyan Kaya MezarlarıKaunos Antik Kenti

dönmez otel dalyan,dalyan scooter hire,dalyan scooter rental,scooter huren dalyan,dalyan scooter
dönmez otel dalyan,dalyan scooter hire,dalyan scooter rental,scooter huren dalyan,dalyan scooter

Dönmez Otel Dalyan

 

Dönmez Otel Dalyan

 

Bir aile işletmesi olan bu otel, Dalyan Nehri kıyısına 70 metre mesafede özel balkonlu odalarla hizmet vermektedir. Otelde açık yüzme havuzu ve Akdeniz bahçesine sahip gölgelikli bir avlu bulunmaktadır.

 

Hotel Dönmez'in odalarında bahçe, Kaunos antik kenti ya da açık yüzme havuzu manzarası mevcuttur. Tüm odalar klimalı ve özel banyoludur.

 

Likya Kaya Mezarları'nın panoramik manzarasını sunan terasta her gün açık büfe kahvaltının tadını çıkarabilirsiniz. Otelde ayrıca 2 bar bulunmaktadır.

 

Konuklar otel bünyesindeki dalış okulunda dalış dersleri alabilirler. Wi-Fi erişimi ve otopark ücretsizdir. Tesisin 7/24 hizmet veren personeli Felemenkçe, İngilizce, Almanca ve Türkçe konuşmaktadır.

 

Otel, caretta caretta kaplumbağalarının yumurtlama alanı olan doğa harikası İztuzu Plajı'na 10 km uzaklıktadır. Dalyan'ın merkezinden plajlara her gün birkaç servis kalkmaktadır. Dalaman Havaalanı ise 27 km uzaklıktadır.

bottom of page